TORPG - Text Online Role Play Game


5 posters

    Panství rodu Coulen

    Edegard
    Edegard
    Nováčik


    Počet príspevkov : 24
    Join date : 10.12.2014

    Panství rodu Coulen Empty Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Edegard 01.01.15 16:22

    Panství rodu Coulen Erb

    Panství rodu de Coulen
    Panství rodu Coulen Castle_keep
    Panství de Coulen se nachází na samotném kraji města. Je takticky postaveno na vyvýšeném kopci, což mu udává bitevní výhodu. Nachází se ve studánkovém kraji protkaném desítkami malých přírodních jezírek.
    Hrad má kapacitu pětseti jedinců, přičemž je naplněn jen zpola a to většinou služebnými, ale i rodinou, která je vskutku početná. Hrad zastřešuje desítky místností vyzdobených do barev krvavě rudé, bílé a černé.
    Panství rodu Coulen Large_market_building

    K hradu ovšem patří také  druhá budova pro vojsko , koně a zbrojírny. Nachází se nedaleko na stejném kopci jako hrad a je znatelně nižší  ovšem s větší kapacitou tisíce jedinců.

    Panství rodu Coulen 250px-Provisions_factory

    další , třetí velice důležitou budovou je farma. Ta poskytuje jídlo pro  ostatní dva instituty celoročně. Zde je možno najít okolo sto padesáti farmářů a ještě více zvířat. Je postavena u polí pod kopcem.


    Nynější lord řídící panství: Edegard de coulen
    Edegard
    Edegard
    Nováčik


    Počet príspevkov : 24
    Join date : 10.12.2014

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Edegard 02.01.15 18:32

    "Tak jsem zpět ! Ať chystají hostinu, dnes se bude slavit, tohle bude cesta k nejmocnějšímu panství celé země!" zavelel Edegard, který právě přiklusal na svém bělostném běloušovi. V náručí měl malé dračisko, sotva vylíhlé a slepé, to byl jediný pech. Ale s tím se dá něco udělat, však ho vycvičí, aby viděl jeho očima a když uvidí jeho očima, bude moct fungovat stejně dobře jako mormální drak.
    Cítil zcela jasně, že má bílé dráče hlad, panovalo mu na rukou a když slézal z bělouše, prapodivně sebou cuklo, když ho Edegard chtěl pustit na zem, zaseklo drápky o jeho šat a snažilo se udržet u něj nahoře.
    Za to si ovšem od Edegarda zasloužilo leda peskování.
    "Slez ze mě, ještě mi ničit šat !" zvolal ostrým hlasem po dráčeti a žduchnul do něj rukou,, jako by bylo hmyz co se mi právě uhnízdil na šatstvu. Dráče zavřísklo, ale nakonec skončilo na blátivém nádvoří a ušpinilo si svá bělostná křidélka.
    "Přineste mi kuře - nebo ne, raději slepici ! A živou." řekl Edegard a podíval se na dráče, které s vřískáním sedělo na bahně. Chtělo ke svému pánovi, ale ten se znechuceně díval, jak zablácené je.
    "Nelez na mě." zatřásl nohou, na kterou se sápalo a odkopl tak dráče o kousek dál od sebe. Něco tak hrůzného bylo v panství vidět častěji - se služebnými, s těmi co neposlouchali ,  nebo prostě s těmi co něco pokazili.
    "Budeš lovit, malý princi, já nejsem tvoje máma." řekl Edegard s úsměvém, ve kterém bbyl vidět jistý aspekt zla. Když služební přinesli slepici, Edegard jí lehce zlomil jednu nohu a potom vydal v mysli jistý pokyn pro dráče, aby si svou kořist opatřilo samo.  Nebyl zatím tak zlý, aby ho nechával honit tak malé slepici po dvorku, proto jí zlomil nohu, aby jí polapil.
    Dráče se začalo honit za svou potravou a Edegard pocítil jistou krvelačnost svého dráčete, sápajícího se po kořisti. Bylo to zkrátka opojné cítit ten chtíč dráčete po krvi a syrovém mase.
    "Mám hlad, ať si kuchaři pospíší, nebo si dám k večeři jejich hlavu." řekl Edegard bez špetky soucitu, vydal podkoním svého koně a ještě chvíli čekal , než  konečně ušpiněný drak svou kořist usmrtí svými jak jehla ostrými zoubky.
    A tak se také stalo, dráče nemylosrdně zakouslo slepici, chvilku škubalo její peří a ka se konečně pustilo do jejího masa, zcela šťastné, že má jídlo. Edegard musel počkat, nemohl nechat draka bloudit po zámku, musel  počkat, než kořist sežere. Samotnému mu to dělalo potěšené, sledovat, jak ze slepice proudí krev a dráče si pochutnává na mase.
    Poté se vydal i s dráčetem na hrad. Byl si jist, že hostina bude vskutku velkolepá a on už také dostával hlad, takže se nají buď jídla, nebo hlav kuchařů.
    Miciäle
    Miciäle
    Eldunarí


    Počet príspevkov : 32
    Join date : 30.10.2014

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Miciäle 05.01.15 11:06

    <<< Kaštieľ (Miciäle)

    Belasý drak pristál ladnou špirálou pred usadlosťou tích naničhodníkov. Kto by sa takto správal k drakovi? No Miciäle mienil byť na Edegarda milý. Určite v tom zmätkovi bude aspoň kúsok dobre. Mohol by to tu všetko spáliť a potom by boli bezdomovci. To by nebol zlý nápad, ale ustanovil ho za plán B, keby plán A nevyšiel. Dúfal, že sa k nemu budú správať aspoň tak slušne ako k tomu zasmrkanému decku, ktoré tomuto celému velí. Mohlo by sa vaše lordstvo dostaviť vonku prosím. Potrebujem sa pozhovárať, ozvalo sa v mladíkovej mysli. Snáď to neprehnal. Poklony sa majú vzdávať jemu a on ju teraz vzdáva tomu decku. Yanes by mu určite pri pálení diablovho rodiska pomohla. Snáď to tak aj bude. Možno poprosí aj nejakého iného draka. Možno si na túto usadlosť robí zálusk aj iný drak. Teraz mu to doplo. Keď chce mať Edegard moc, určite by chcel aj vládnuť celému kráľovstvu. Keď nie celej Alagaëzii. Nikto, ale naozaj nikto mu nesmie povedať o temných.
    Edegard
    Edegard
    Nováčik


    Počet príspevkov : 24
    Join date : 10.12.2014

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Edegard 06.01.15 20:43

    Proč by se moje lordstvo mělo dostavit ven ? Je příliš rozespalé na to, aby vedlo rozhovory někde v blátě. optal se v mysli ospalý lord co právě obydloval svojí saténovou postel v jedné z věží. Bylo nad míru jasné, že drak nemohl k němu do postele, ale směl spát na zemi, kde mu služebná udělala hnízdo z polštářů naplněných husím peřím.
    Bílý hřadoval ve svém hnízdečku jako král, zasloužen svého odpočinku po perném dni, avšak nemohl zamhouřit oka, stále pozoroval svého pána - Převelikého vládce studánkové roklinky. Majestátního lorda, který mu dával výcvik tvrdší než byly diamanty.
    O čem chceš mluvit draku - a jestli toužíš tak mluv, rozumím i řeči myšlenkové. vyzval ho nakonec lord s očima poklidně zavřenýma ve své komnatě. užíval si ranního vyvalování, ještě neměl chuť na snídani, bylo na to příliš brzo, i když bylo ráno již v pokročilém stádiu.
    Miciäle
    Miciäle
    Eldunarí


    Počet príspevkov : 32
    Join date : 30.10.2014

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Miciäle 07.01.15 9:29

    Lebo som to povedal, zavrčal Miciäle a kul plány čo podpáli najskôr. Pravdepodobne jeho vežičku. Uškrnul sa vydal k malému bielemu drakovi povzbudivé pocity. Za drakom sa zakrádal Alexander. "Baf!" vyštekol na neho. Myslíš si, že som [slovo bolo cenzurované]? povedal nahnevane drak a pozrel sa na svoj jazdca. "Určite tam má teraz takú modrinu, že sa nechce ukázať," poznamenal jazdec a ukázal si na polovicu tváre. "Šťastie, že mne nikdy Die takú nestrelila. Čo do nej včera vošlo?" pýtal sa zamyslene jazdec. 
    Ten lord si ju dovolil uraziť!!! Ty s tým nič nespravíš? vyvaľoval na neho oči Obláčik.
    "Máš pravdu, treba s tým niečo urobiť," povedal takmer nahnevane. Edegard... Chceme vidieť tú tvoju modrinu, uškrnul sa drak. Vlastne ju chcel vidieť. Ó a ako veľmi. Musí to byť veľmi hrozné, keď sa nechce ukázať.
    Edegard
    Edegard
    Nováčik


    Počet príspevkov : 24
    Join date : 10.12.2014

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Edegard 07.01.15 16:47

    Protože jsi povídal říkáš? Nechce se mi zkonstatoval unuděně Edegard - byl zkrátka líný na to vstát z postele a ještě k tomu takhle brzo kvůli nějakému potrhlému drakovi.
    Bílý dráček se na druhou stranu ve svém pelechu ohlédl, snad jakoby si myslel, že je drak někde za ním. Poté majestátně vypl hruď. Nijak drakovi neodpověděl, věděl , proč si vybírá svého jezdce, ale nevěděl, jaký k němu bude, i když to mohl tušit.
    Ed nakonec vstal ze saténu ze kterého byly pokrývky a peřiny i polštáře. Hlasitě si zívl.
    Začíná nový den, malý princi, máš už hlad? promluvil v myšlenkách drakovi, který ale nijak neodpověděl, protože to ještě tolik nevnímal.
    Hah, modřinu.. zasmál se Edegard zlověstným smíchem. I kdyby mu snad něco na tváři zůstalo, dokázal to jednoduše díky magii odstranit. Však ta holka za to taky jednou zaplatí krví a Edegardovi bylo úplně jedno, co mu řekne do tváře.
    To se mi nechce, ale pokud budeš mít drzejší poznámky, meč tasím proti tvému jezdci. Když zemře jezdec, zemřeš i ty, pokud ovšem nevyplivneš tu kamenou kuličku Eldunarí - ale to by ses taky moh zbláznit pašáku. Zabij ty mě dřív, pokud ti na bělostném dračisku nezáleží.
    pověděl Ed neurvale. Nebylo dobré jej budit takto po ránu, dokázal být ještě ostřejší a nevrlejší než jindy, ale už vycházel z postele, naprosto klidný - směřoval do koupelny, opláchnout obličej a možná místo košile převléknout svůj každodenní šat. Kašmírový kabát na něj čekal v pravém rohu pokoje, na věšáku. Bílý drak se zvedl ze svého pokoje a prošel po pokoji, tiše ke svému pánovi a tam se posadil. Naučil se, že se u něj nemá prosit o větší pozornost, to by mohlo dopadnout špatně
    Osud
    Osud
    Posol
    Posol


    Počet príspevkov : 134
    Join date : 14.09.2014

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Osud 08.01.15 15:26

    Keď sa nebeský drak nahneval, vyprskol oheň. Chytila sa vežička lorda a nebolo pochýb, že to tak ľahko neuhasia.
    Edegard
    Edegard
    Nováčik


    Počet príspevkov : 24
    Join date : 10.12.2014

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Edegard 09.01.15 9:33

    Jakmile drak vyprskl oheň na věž, Edegard pohlédl k oknu. Nyní byl probuzen až až, jen ho zajímalo, jak dlouho může tak v kameném hradu trvat, než se oheň dostane až k nim . Malý dráček mezitím  pomalu přicupital  k oknu a když drahý modrý drak zrovna vyplivl oheň, který si našel cestu za okno a poklidně bílého popálil na konci ocasu a pravém křídle, které na konci mírně protrhl.
    Maličký bělostný ihned vykvíkl bolestí a Edegard přišel hned k němu, aby jej vzal  z hořícího místa. Dráček se cítil zrazený tím drakem, co k němu posílal tak láskyplné povzbuzující pocity - vždyť mu potom tak ošklivě ublížil!
    Ed nyní dráčka držel v náručí a spěšně křikl
    "Stráže !" jakmile dořekl, už stáli v jeho pokoji a koukali na oheň. " No na co čekáte - přineste mi vodu, hodně vody nejlépe!" zvolal Edegard a prozatím použil zbylou vodu z koupelny, kde na něj čekal koupel.
    -"Adurna reisa!"- zvolal tiše a pohlížel, jak zvedá nevelkou masu vody a pomalu ji - s klidem přenáší vzduchem až k hořícímu místu v jeho ložnici. Bylo těžké si v tuto chvíli zachovat klid, vskutku těžké, ještě když cítil pobouřené a bolestné pocity svého dráčete.
    Pomalu uhasil  co bylo v jeho pokoji a vydechl. "Blöthr" řekl tiše a voda se snesla dolů - nyní byla louže a oheň tiše vyšuměl s nesouhlasným syčením. Nyní neměl čas se věnovat drakovi co to tu zapálil, měl sto dalších věcí na práci, než aby reagoval na otravné poznámky.
    Byl jako na šťopkách, když čekal, než přinesou vodu - nemohl vidět hořet své panství a honilo se mu hlavou spíše to, že tohl drakovi nedaruje.
    Takže tobě na bělostném nezáleží, draku. Styď e a schovávej v ústraní, styď se že jsi zradil svůj druh a schovávej, protože já si pro tebe přijdu a tvé dny skončí než nabydeš přesvědčení, že jsem na tebe zapoměl. Budeš se pálit ve vlastním ohni. A bělostný tvou pošetilost nezapomene a kdyby snad, připomene mu to jizva která bude od tebe! Zvolal k němu s temnějším než noc a dál se staral pomocí kouzel o uhašení ohně, což ho vysilovalo, protože ještě neměl snídani a teprv se probudil

    A že to bylo hned od počátků zlé ráno.
    Edegard
    Edegard
    Nováčik


    Počet príspevkov : 24
    Join date : 10.12.2014

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Edegard 17.01.15 18:48

    ← Náměstí, uličky

    Edegard přišel se svou společnicí  k panství zejícím na kopci kousek za městem. Drak už asi dvarát začal skuhrat že má zase hlad.  Napodruhé ho už Edegard dost ostře okřikl tak, že se drak neopovážil vydat až ani hlásku.
    Na předešlou větu o magii zaregoval jedině tajemným úsměvem - přece jí nebude povídat nic o magii, když ještě nemá ověřeno, jak se bude slečinka chovat.  
    Další její otázky, či věty si dovolil sprostě ignorovat a nechal ji, aby se začala ptát až opodál panství.
    "Hledat zvědy na panství se nevyplácí - ne vlastně je to v celku na nic, protože jediný co je zajímá je  teplá postel a místo u královského stolu. A takové zvědy by si lord nepřál." zkonstatoval nakonec na vysvětlenou s mírným úsměvem na líci a jakmile zabouchly brány, drak si začal lovit slípky dle svého uvážění.  Nakonec zakousl rovnou dvě a začal si z nich trhat peří, protože se mu vždycky zadrhlo někde v krku o to buď píchalo nebo lechtalo a bylo to nepříjemné.
    "Chůvo! " zvolal hlasitě chladně ledovým hlasem apo nějaké chvíli se k nim přihnala mladší žena menšího vzrůstu.
    "Ano, ano pane, čím vám mohu posloužit ?" uklonila se mu hned žena a ani se neopovážila kouknout na lordovu společnost.
    "Mám společnost, nevidíš?" zeptal se jí medově a pokynul k pěkné ženě co stála opodál. " Chci aby jsi jí ihned připravila koupel, následně jí dones nějaké oblečení od Adelaide - jen to co ti dovolí, nechceš skončit ve spárech mé milé sestřičky viď?" řekl Edegard opět v celku medovým hlasem.
    "Ne, to bych nechtěla." souhlasila s jeho tvrzením. " Mám slečně dovolit se okoupat v již připravené koupeli pro vás ?" zeptala se služebná ještě a Edegard jí na to bez rozmyslu kývl, proto po chvíli odvedla slečnu do koupelny a zde  ji nechala se okoupat. Poté jí přinesla troje šaty. Šaty nebyly vůbec škaredé, jedny byly temné modré  s černým vyšíváním, druhé krvavě rudé z jemné, lehounké látky příjemné na dotek a třetí byly černé jako noc z pečlivě utkaného kašmíru. Byly rovněž z poměrně lehké a tenké látky,pas stříbrem vyšívaný a na suknici zřídka nasázené drobné hvězdičky. Šaty byly ve předu kratší, pravděpodobně k nim  původně patřila ještě nějaká suknice, ale ta jí nebyla přinesena.
    "Tohle vám posílá slečna Adelaide." uklonila se paní služka a čekala za dveřmi, aby jí odvedli do Edegardova pokoje.
    Zde se Edegard koukal z okna a vzpomínal na prošlou událost. podlaha u okna byla mírně ohořelá, avšak stále dokázala obstojně sloužit.
    Ewinys
    Ewinys
    Nováčik


    Počet príspevkov : 13
    Join date : 10.01.2015

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Ewinys 17.01.15 21:23

    Cestou na panství nebyl Jezdec příliš sdílný a Ewinys rychle pochopila, že nemá smysl se ptát, když on nehodlá mluvit. Jistě, být v posteli, napadalo ji tisíc jiných způsobů jak z něj odpovědi dostat; ale tam teď nebyli.
    A tak půlelfka jen následovala svého nového zaměstnavatele a ochránce a ušklíbla se pokaždé, když se obořil na svoje dráče. No vážně, Jezdec jedna báseň.
    Do šlechticových hovorů se služebnictvem se Ewinys nepletla a už vůbec si nevšímala kradmých pohledů směrem svojí osoby - podobné pohledy se už dávno naučila přezíravě ignorovat. Zato se nechala odvést k připravené lázni, kde se nejprve vydrhla do čista, umyla si dlouhé vlasy a pak si ještě nějakou tu chvíli dopřála rozkoš poležení v horké ovoněné vodě; copak bylo kam spěchat? I nabídnuté šaty byly překrásné a Ewinys si po dlouhém váhání vybrala ty čistě černé. Jednak jí stříbrné vyšívání ladilo ke světlým očím, jednak vypadaly draze a nejspíš by šly za pěkný peníz prodat, kdyby se dohoda přece jen nezdařila.
    Když se pak půlelfka podívala do zrcadla, nepoznala by se. Vypadala jako nějaká..., krucinál, šlechtična. Zašklebila se na svůj odraz. Ten obličej to trochu zachránil, ale ne moc. Takhle by v nějaké pouliční bitce vážně neobstála.
    Možná by se zamotala do těch zpropadených sukní, ale to je tak všechno.
    "Vážně mám v tomhle dělat zvěda?" oslovila Ewinys šlechtice, jehož jméno jí stále ještě zůstávalo utajeno, když vešla k němu do pokoje. "Nebo na to vyzvědačství dostanu jiné šaty a tyhle mám na sobě jen proto, abys mi je hned zase sundal?" Půlelfka se s vyzývavým úsměvem přitočila k Jezdci; rozhodně nevypadala, že by jí druhá varianta nějak vadila.
    Edegard
    Edegard
    Nováčik


    Počet príspevkov : 24
    Join date : 10.12.2014

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Edegard 17.01.15 21:49

    "Zvěda ? Ale né, někdo by si snad myslel, že patříš na hrad.." řekl Edegard a šibalsky se usmál. " Myslím, že jsi mě odhadla znamenitě, tyhle šaty jsou pouze pro mé potěšení." Edegard se až teď otočil a pohlédl na Černou kočku , která vešla do pokoje. Málem by mu i poklesla dolní čelist, kdyby si nepřipomenul, že lord tohoto panství se nemůže rozplývat nad ženou jako je ona. I když byla krásnější než ta nejtemnější noc a vskutku perfektně se sem hodila. Do temného hradu zdobeného do černých rudých avšak i bílých barev.
    "Až je mi skoro líto, že ty šaty půjdou pryč." zkonstatoval a polkl, když se na ní podíval. Zkrátka vypadala úplně jinak, než  ta ušmudlaná léhká holka z ulice. Vykročil k ní a zastavil se těsně před ní. Koukal se naní svrchu, protože nazozdíl od ní jemu chybělo pár centimetrů do dvou metrů Měl chuť se tomu, jak je malá zasmát spíše proto, aby ji poškádlil.
    "Ty jsi mi ale malinká mrška Černá kočka. Já o tobě slyšel." řekl a pousmál se na ni a následně jí pohladil po jejích temně černých vlasech.
    Ewinys
    Ewinys
    Nováčik


    Počet príspevkov : 13
    Join date : 10.01.2015

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Ewinys 17.01.15 22:23

    Nemýlila se; ten mladíček s ní měl přece jen postranní úmysly. A Ewinys se mu ani trochu nedivila. Když se viděla v zrcadle - ó, bohové! Sama by si nechala říct, kdyby k ní přišla taková krasavice.
    Přesto teď, když se ji Jezdec pokusil pohladit po vlasech, ucukla, zasmála se a několika otočkami odtančila z jeho dosahu, až jí sukně šatů zavířila a dlouhé havraní vlasy právě tak. Půlelfka si odhrnula jejich zbloudilý pramen z tváře, zvedla hlavu a zadívala se šlechtici do očí jako sobě rovnému - ne, jako by byla výš než on.
    "Malá mrška? Umím být i velká potvora, když si to budeš přát. Za drobný příplatek, samozřejmě - ale litovat nebudeš," mrkla na šlechtice, rozpřáhla ruce a znovu se zatočila. Nohy už měla čisté, ale chodidla byla stále bosá. To, s jakou lehkostí se dívka pohybovala, napovídalo cosi o polovině elfské krve, která jí kolovala v žilách.
    "A co o mně víš?" obrátila se najednou na Jezdce s předstíranou naléhavostí. "Co ti vyprávěli o Černé kočce? A co by sis od ní přál? Zapříst? Nebo radši vystrčit drápky? Jak zní vůbec jméno mého tajemného hostitele?"
    Edegard
    Edegard
    Nováčik


    Počet príspevkov : 24
    Join date : 10.12.2014

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Edegard 17.01.15 23:16

    Edegard se potměšile usmál a spustil ruku, když mu odtančila dál s lehkostí lesní víly. Jak se jim říkalo? Elfové ? Ano tak a ona jistě měla něco z elfa ve své krvi a pravděpodobně i něco z drzého chování- ne to určitě.
    "Drobný příplatek ? Propána já snad budu platit za to, že tě tu obštědřím koupelí a ještě krásným šatem." zakroutil pobaveně hlavou nad její vychytralostí. Možná bude neoblomná možná ne.
    "Víš, že když jsem říkal, že jsem magický, myslel jsem to vážně ?" optal se a pokrčil rameny, načež se obrátil k oknu aby se podíval ven. Byla to rozhodně dívenka vychytralá, Edegard se však nebojil jí ukázat, že taky něco umí.
    "Adurna... reisa.." řekl pokojně a voda se v celku poslušně zvedla a zamířila k dívce. Edegard ji nechal vznáčet se nad dívkou a vítězoslavně se usmál. Jistě by byla ráda, kdyby byla mokrá o tom ani nebyl pochyb, že ano.  A Edegard by byl tuplem rád.
    Přešel však klidným krokem k ní a jen tam tak stál. " Nejen že zámožný jezdec, také tak trochu mág, připadám si jako bych byl dokonalý, ale to ti jistě už mnoho mužů taky takukalo viď?" optal se Edegard a loupl po ní vypočítavým pohledem.
    " Právě tě hostí pán tohoto panství - Edegard. " poskytl jí své jméno, jaké ona nevěděla. Inu co, jméno může znát každý. O tom, co mu vyprávěli jí naschvál neřekl. A nebylo to nic dobrého a to se mu líbilo. Nelíbili se mu hodní lidé - byli moc upjatí a neviděli všechny možnosti.
    Ewinys
    Ewinys
    Nováčik


    Počet príspevkov : 13
    Join date : 10.01.2015

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Ewinys 18.01.15 10:35

    "Koupel a šat přece byly za tu dohodnutou špionáž," mrkla Ewinys na šlechtice. Vlastně se spíš nechala vést svou přirozeností a kula železo, dokud bylo žhavé - a nutno uznat, že v těchto šatech nebylo tak těžké ho žhavé udržet - protože kdo ví, jak rychle zase přijdou horší časy.
    Když ale Edegard, jak se Jezdec představil, vyčaroval z vody průsvitnou třpytivou kouli vznášející se ve vzduchu, půlelfka se zamračila a se zcela vážným výrazem couvla. Magie - to byla nejrychlejší cesta, jak si ji znepřátelit. A pokud se jí tenhle podivný Jezdec jistým způsobem líbil - svým chováním, něčím temným a zkaženým, co mu probleskovalo v očích - magii mu odpouštět nehodlala.
    "Pravda, většina mužů do o svých tajných kouzlech nemyslela tak doslovně," pokrčila Ewinys rameny, zatímco se stále mračila. "A moje podmínka pořád platí. To si radši odpustím koupele i drahé šaty, ale s magií nechci mít nic společného. Nic."
    Byl to snad strach, co hnalo půlelfku k takovým výrokům? Pokud ano, nedala ho na sobě znát, ani tu nejmenší stopu. V obličeji se jí ale zračila jistá nelibost, která dávala vědět, jak vážně svá slova míní.
    Ewinys věděla, jak přežít na ulici, věděla, jak se o sebe postarat. Uměla se pořádně poprat a obrat trhovce i jejich bohaté zákazníky, aby sama měla co do úst. Uměla uprchnout strážím a ještě se jim vysmát, nebo je podplatit vlastním tělem, aby si zajistila jejich přízeň. Ale magie..., to bylo něco docela jiného. Mág dokázal člověku vlézt do hlavy nebo mu několika slovy ochromit a spoutat vědomí a udělat z něj svého otroka. Magii se mohl ubránit jen ten, kdo sám magií vládl, a to se nedalo jen tak z ničeho naučit, k tomu by člověk musel patřit mezi těch několik málo vyvolených.
    Kdepak, než aby se Ewinys zaplétala do čehokoli magického, to ať ji radši vezmou všichni čerti a vrátí ji hezky rychle zpátky na ulici.
    Edegard
    Edegard
    Nováčik


    Počet príspevkov : 24
    Join date : 10.12.2014

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Edegard 31.01.15 12:16

    "No, nejspíš máš pravdu." řekl Edegard, který si něco takového nechtěl nechat líbit, avšak na černou kočku musel být jistým způsobem shovívavý. Ona měla hlavu, kterou uměla používat, ne jak většina jezdců co byla.
    " Nic společného? Dobře, dobře, to ale neznamená, že by ses mi nelíbila krapet zmoklejší" řekl a zasmál se jí, avšak vodu nechal vplout zpět odkud přišla.
    " Ty se magie bojíš, drahoušku .. Nebojíš se tedy mě ?" zeptal se s úškrnkem na tváři a usedl na postel.. " Černá kočka, navíc nejspíš elfka?" optal se tázavě jestli to trefil správně, nicméně pak mávl rukou a pokrčil rameny.
    " Nechceš jít raději sem?" optal se jí a koukl na ni svůdně.

    // pozdě a chabě, ale přece Neutral
    Aläes
    Aläes
    Rádový Jazdec


    Počet príspevkov : 135
    Join date : 15.10.2014

    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Aläes 31.01.15 12:45

    <<< (Ananelis a Liäne)
    Oblohu zalial jasný obrovský tieň zo spleti dvoch drakov, ktorý testovali svoju silu. S mysľami otvorenými sa zrazu obaja stiahli, keď ucítili prítomnosť dvojnohého. Odtrhli sa od seba a roztiahli sa tak, aby sa nedotýkali kvôli vlastnej bezpečnosti.
    Ananelis si ako prvá spomenula na toho, koho by v Temnom ráde privítali.
    To je on, zastala vo vzduchu a rozvírila okolo seba niekoľko malých oblakov. Si si istá? Liäne nebol nadšený z toho, že by mali prerušiť svoj let. Ale Ananelis k nrmu vyslala súhlasné pocity a strmhlav sa pustola k panstvu. Nad zemou roztiahla krídla a ladne pristála. Zložila si krídla k telu a nechala tak priestor aj Liänovi.
    Tvárila sa veľmi rozhodne, čo bolo poznať i z jej jantárových očí.
    Edegard, hovorila špeciálne k nemu ale chcela, aby to počul každý. Chcem, aby si šiel so mnou. Vieme, že odporuješ jazdcom tak ako my. Pomôž nám zvrhnúť ich z trónu Alagaesie. Pomôž nám dokázať, že sú slabí, nemalo zmysel točiť sa okolo horúcej kaše, vyšla rovno s pravdou von. Pokiaľ nepôjde dobrovoľne, svojou nohou zbúra toto panstvo a dostane ho von. Bolo to až príliš jednoduché.

    Sponsored content


    Panství rodu Coulen Empty Re: Panství rodu Coulen

    Odoslať pre Sponsored content


      Práve je 29.03.24 0:52