TORPG - Text Online Role Play Game


4 posters

    Trable dračího těla

    Silencia
    Silencia
    Rádový Jazdec


    Počet príspevkov : 104
    Join date : 19.10.2014

    Trable dračího těla Empty Trable dračího těla

    Odoslať pre Silencia 09.03.15 16:16

    Název: Trable dračího těla
    Vypravěč: Silencia
    Počet hráčů: 3-4 - jezdci (Aläes, Enillo, Diennsia)
    Příběh:
    Po příjemném dni, který jste strávili všichni spolu v jednom z dobrých, avšak nepříliš známých hostinců, jste se porůznu probudili v pokojích. Vlastně... Ne vy. Vaši draci. Když jste se pohnuli, zjistili jste, že ležíte v přilehlém lesíku a nejste ve vašem těle. Máte místo rukou tlapy, v tlamě - ano, tlamě, ne v puse - ostré tesáky, rozložitý hrudník, ocas a křídla. Jste v těle vašich draků. Jenže co teď s tím? Neumíte tohle tělo ovládat. A pokud vy jste v dračím těle... Kde jsou vaši draci?!

    Žánr: Pátrací, humorná
    Rytmus: Jednou za dva dny, nejlépe častěji
    Poznámky:
    Těla lidí a draků se prohodila (nebo chcete-li, vaše mysli se prohodily). Draci leží v hostinci a vy v lese těsně u něj. Musíte je najít, jelikož jsou v bezvědomí a vyřešit to.


    Naposledy upravil Silencia dňa 19.03.15 15:47, celkom upravené 1 krát.
    Silencia
    Silencia
    Rádový Jazdec


    Počet príspevkov : 104
    Join date : 19.10.2014

    Trable dračího těla Empty Re: Trable dračího těla

    Odoslať pre Silencia 19.03.15 15:46

    Po příjemném dni, který jste strávili všichni spolu v jednom z dobrých, avšak nepříliš známých hostinců, jste se porůznu probudili v pokojích. Vlastně... Ne vy. Vaši draci. Když jste se pohnuli, zjistili jste, že ležíte v přilehlém lesíku a nejste ve vašem těle. Máte místo rukou tlapy, v tlamě - ano, tlamě, ne v puse - ostré tesáky, rozložitý hrudník, ocas a křídla. Jste v těle vašich draků. Jenže co teď s tím? Neumíte tohle tělo ovládat. A pokud vy jste v dračím těle... Kde jsou vaši draci?!

    //Enillo může hrát, že jeho dračice už má přes jeden měsíc a umí mluvit Wink
    Diennsia
    Diennsia
    Veliteľ rádu


    Počet príspevkov : 220
    Join date : 11.10.2014

    Trable dračího těla Empty Re: Trable dračího těla

    Odoslať pre Diennsia 19.03.15 17:39

    Keď sa Dienn prebrala čosi jej nesedelo. Keď sa poobzerala, zamračila sa. Taile? ozvala sa k dračici s parožím. Moment?!? Pozrela sa na seba. Čo to k sakru je?! spýtala sa prekvapene a pozrela znova na dračicu. Jediné čo si pamätala, bola príjemne strávená noc s Enillom a Aläes. Ops! pozrela sa na svoje telo znova. Vyzerala celkom ako Sayanë. A pokiaľ ona bola Saya, tak Enillo bol Taile a Aläes Ananelis. To bol problém. Ako sa to stalo? Opili sa až tak, že začali čarovať a stalo sa toto? Aläes, Enillo? Asi máme problém... začala trocha zaskočene.
    Enillo
    Enillo
    Slobodný Jazdec


    Počet príspevkov : 31
    Join date : 16.02.2015

    Trable dračího těla Empty Re: Trable dračího těla

    Odoslať pre Enillo 19.03.15 21:15

    Spokojeně jsem chrápal. Příjemný vzduch, vánek, ticho... Relativně ticho, jen zpěváčci začali už pozpěvovat, což mě asi tak nějak mělo probudit. Byl to můj budíček...
    Hodlal jsem se už nějak probrat, když jsem zaslechl Sayanë. Ale na mě to mířené nebylo, to na Tailu. No nehodlal jsem už spát a něco mě tlačilo na břiše. Tudíž jsem se zvedl, protáhl záda a... Moment?
    Otevřel jsem oči a párkrát zamrkal.
    Ale tohle...
    Otočil jsem hlavou, abych se rozhlédl a uviděl Sayanë. Jenže jak jsem jí uviděl, takhle já přeci nevidím?! A tohle jsou?
    Něco jsem natáhl. Něco, co narazilo do stromu a když jsem se ohlédl ukázalo se, že je to křídlo.
    Ohnal jsem se hlavou a parohy narazil do stromu.
    Problém? Tohle.... To nebyl problém, to bylo něco, co se nemělo stát a já si okamžitě rozbil hubu, když jsem chtěl pohnout nohama. Ono to čtyřma totiž jde dost blbě, když jste celý život zvyklí na dvě nohy a dvě ruce.
    Au... Zakňučím s rypákem zabořeným v zemi, pak se pokusím zvednout a oklepat.
    Co se mohlo stát? Vždyť jsme se jen bavili... A trochu... popily... Ale... Taile! Kde je... Jestli... Ne, to snad ne...
    Aläes
    Aläes
    Rádový Jazdec


    Počet príspevkov : 135
    Join date : 15.10.2014

    Trable dračího těla Empty Re: Trable dračího těla

    Odoslať pre Aläes 21.03.15 21:45

    Aläes spokojne oddychovala, podľa nej v hostinci, po príjemne strávenom večere. Príjemne ako príjemne. Stále nebola práve šťastná z toho, že musí zdieľať život so Svetlými.
    Do nozdier sa jej dostal vzduch o niečo silnejší, než očakávala. Pachy boli ostrejšie, než ako ich kedy Ananelis dokázala opísať. Príroda, draky, les. Ale niečo tu nehralo.
    Zobudila sa trhnutím, až rozlámala pár stromov a s hlasitým revom roztiahla krídla a nemotorne vzlietla. Vystrašila sa náhlej zmeny. Pristála, pozrela na spúšť, ktorú vytvorila a zložila si krídla k telu.
    Sayanë? Čo tu robím? A kde mám ľudské telo? nenapadlo ju, že by mohla byť dračica Jazdkyňa a naopak. A čo tu robila tá dračica? Pre pána, čo to robila?
    Keď sa pokusila urobiť krok, skončila podobne, nosom v zemi.
    Ale čo sa to deje? pozrela sa okolo seba a vytiahla nos z hliny. Ale keď je ona tu, kde je Aläes?

    Sponsored content


    Trable dračího těla Empty Re: Trable dračího těla

    Odoslať pre Sponsored content


      Práve je 29.03.24 8:40