TORPG - Text Online Role Play Game


2 posters

  Registrácia

  Lauretta
  Lauretta
  Nováčik

  Počet príspevkov : 1
  Join date : 17.09.2016

  Registrácia Empty Registrácia

  Odoslať pre Lauretta 17.09.16 22:13

  Meno: Lauretta
  Rasa: Človek
  Pohlavie: Žena
  Vek: 19
  Povolanie: Pomáha svojmu otcovi-pekárovi

  Bydlisko: Narodila sa v Atmose a doteraz tam aj žije.
  Povaha a záľuby: Odjakživa bola dosť živé dieťa. Pokiaľ mohla, vystrájala vonku. Vždy bola zvedavá a rada objavovala nové veci. Ničoho sa nebála, pokiaľ sa samozrejme nepopálila. Rýchlejšie robí ako myslí, čo nie je práve najväčšia výhoda v boji. Taktiež je aj tvrdohlavá a nič si nedá vyhovoriť, čokoľvek by to bolo. Medzi jej koníčky patrí spev popri práci či rozhovory s ľuďmi, čo čakajú na svoj chlieb.
  Vzhľad: Má kučeravé ryšavé vlasy, ktoré na slnku vyzerajú ako z medi. Možno preto na ňu občas hľadieva aj kováč. Pleť má dosť bledú, najbledšiu z rodiny. Okolie nosa a líc má posiate pehami. Najkrajšie na nej sú ale jej orieškové oči, v ktorých sa nejden človek stratí.
  Rodina: Žije spolu s otcom. Matka jej umrela, keď bola ešte malá. Nemá žiadnych súrodencov, čiže je jedináčik.
  História: Už odmalička vyrastala len s otcom. Čo k tomu povedať. Ako malá pomáhala otcovi s rodinným remeslom, čo vlastne robí aj dodnes.Takže sa takpovediac nič nezmenilo.
  Zručnosti:
  Fyzické: No čo poviem- má pevnú ruku. Vďaka hnieteniu cesta má silné ruky, takže by mohla byť ako tak dobrá v pästnom súboji.(3)
  Sociálne: Vie čítať. Nie až tak dobre, ale aspoň niečo vie. Učil ju to jeden vzdelaný starec, ktorému za to, že ju učil čítať každé ráno dali čerstvý chlieb. Potom je tu zmysel pre humor. Keďže je tak trochu koketa, pozornosť na seba upútavala vtipnými poznámkami či gestami.
  Osud
  Osud
  Posol
  Posol

  Počet príspevkov : 134
  Join date : 14.09.2014

  Registrácia Empty Re: Registrácia

  Odoslať pre Osud 18.09.16 13:24

  Vitaj u nás! Sme radi, že si sa rozhodla registrovať! Smile 
  Moje hodnotenie tvojej registrácie nebude veľmi kladné. Budem od teba vyžadovať, aby si sa viac rozpísala, aby sme vedeli, ako dobre dokážeš hrať.
  Taktiež by som to rada rozobrala viac dopodrobna:
  1. Kolónky by som označila hrubším písmom (pr. Meno: blabla, Povolanie: bla Povaha: blablablablablabla) Všetko by som to vyznačila, aby bol v karte lepší prehľad.
  2. Základné informácie o postave máš napísané dobre. Very Happy
  3. Povaha a záľuby... Je pekné, že si to všetko zhrnula, ale chcem, aby si sa viac rozpísala. Aby si tam napísala napríklad aj to, že je koketa, aká je v prítomnosti cudzích ľudí a taktiež aj v kruhu svojej rodiny. Napríklad aj to, ako sa zoznamuje s novými ľuďmi.
  4. Tam by som už len pridala veci okolo postavy Laurette. Je vysoká, či nízka? Chudá či trochu pri sebe?
  5. Rodina môže ostať aj takto, ale v krátkosti by som popísala vzhľad otca. Wink
  6. Históriu musíš rozpísať. Môžeš sa inšpirovať aj inými kartami postáv, ktoré nájdeš v kartotéke. Napíš tam aj to, ako sa s poznala s tým starcom, ktorý ju učil čítať a aj to čítanie tam spomeň. Wink Štyri vety nestačia. Písala by si úradný životopis o štyroch vetách? Very Happy Ja viem, že prirovnávať históriu postavy k úradnému životopisu nie je celkom v pohode, ale do zamestnania by ťa so štyrmi vetami asi nezobrali. Smile 
  Všetko ostatné je v poriadku.
  Dúfam, že to opravíš bez akýchkoľvek komplikácií a potom ťa môžem pustiť do hry. 

  Diennsia

   Práve je 27.09.21 17:23