TORPG - Text Online Role Play Game


2 posters

  Registrace

  Shiro D. Hikaru
  Shiro D. Hikaru
  Nováčik

  Počet príspevkov : 1
  Join date : 17.09.2016

  Registrace Empty Registrace

  Odoslať pre Shiro D. Hikaru 19.09.16 15:52

  Jméno: Shiro D. Hikaru
  Rasa: Elf
  Pohlaví: Muž
  Věk: 300 let
  Povolání: Šermíř (ten jež učí šerm)
  Bydliště: Narozen ve Sílthrimu, nyní žije v Atmosu

  Povaha a záliby: Shiro je tajemný elf. Není ani přátelský ani nepřátelský. Už jen z principu nevěří lidem(a dalším tvorům) jen tak. Musejí si získat jeho důvěru. Je klidný a rozvážný, málo věcí ho potěší, ale ještě méně rozčílí. Pokud se někomu podaří Shirovi "dostat pod kůži" a spřátelit se s ním, nedá na onoho/onu dotyčného/dotyčnou dopustit.
  Už jako malého, ho fascinovali jakékoliv sečné zbraně a stal se tedy učitelem šermu. Stalo se z toho jeho životním posláním a součástí, mimo jiné se rád oddává meditaci a dřevorytectví. Mimo jiné je i sběratelem čepelí. Nožů různých velikostí a tvarů, měčů, kopí a i seker.

  Vzhled: Shiro je vysoký 195cm se správně svalnatou sportovní postavou. Nikde nic nepřibývá a nikde nic nechybí.Aby mu vlasy nepřekáželi, nosí je střižené lehce pod ramena, s malým copem za uchem. Barva jeho vlasů má tmavě tyrkysový nádech. Oči barvy mořské zelené, hluboké jako sám oceán. Na pravé straně tváře má jizvu, táhnoucí se od od ucha souběžně s čelistí až k bradě. Barva jeho pokožky je světle bronzová a jemně se na slunci leskne. Díky elfské krvi na něm mohou lidské ženy oči nechat. Na elfské poměry krásy je příjemným průměrem.

  Rodina: Rodinu ztratil v pouhých padesáti letech. Po té, než se stal šermířem a mohl se postarat sám o sebe. Byl v péči celého města, dalo by se říci.

  Historie: Narodil se na okraji města Sílthrimu v elfských lesích. Rodinu neměl moc velkou, jen on, jeho matka a otec. Se svými rodiči měl tehdy dobrý vztah a měl je rád. Co však osud nechtěl, jeho rodiče tragicky padli v boji, což ho téměř psychicky zničilo. Dlouho se toulal sám po městě, nejedel, nemyl se a nevěděl co dál. Však jednoho dne šel okolo cvičiště, kde dospělí elfové trénovali své schopnosti v boji. Do oka mu padl ihned šerm. Ta elegance a nebezpečí, jako tancující čepele. Byl naprosto uchvácen. A to bylo zvratem v jeho životě. Pomalu se začal dávat do pořádku a horko těžko vydělával na svou první zbraň, takový starý lidský meč, jež ukořistil jeden z elfů a prodal ho. Mnoho dní prosil zdejší šermíře, aby ho naučili umění boje s mečem. Nikomu se nechtělo učit tak mladého elfa, až nakonec se ho zželelo jednomu starému bojovníku. Ujal se ho jako vlastního syna  a učil ho tajům boje a šermířskému kodexu.
  Uplynulo sto let a Shiro se stal jedním s nejlepších šermířů ve Sílthrimu. Vydal se ve svém mladém věku 150 let na cesty, putoval zemí skrz na skrz. Cvičil si magii i šerm, ve větších městech vyzýval zdejší bojovníky na přátelské zápasy a testoval své schopnosti, jen jednou byl poražen a z tohoto boje si odnesl jizvu na tváři.
  Vydal se směrem k městu Atmos. Z vydělaných mincí, jež nastřádal po cestách si pronajal na kraji města dům se dvorem a založil zde šermířkou školu, jen pro vybrané, ve kterých viděl talent a nezkaženou duši a byl si jist, že budou ctít kodex, jež mu předal jeho mistr.

  Fyzická zručnost: Uživatel sečných zbraní(meče a nože)- 6
                                     Boj beze zbraně- 4
  Sociální zručnost: Dřevorytec- 4
                                      Klasické znalosti elfů- 6  
  Magická zručnost: Všeobecná magie- Bojová- 3, léčitelská- 2
                                      Magie mysli- 1
  Osud
  Osud
  Posol
  Posol

  Počet príspevkov : 134
  Join date : 14.09.2014

  Registrace Empty Re: Registrace

  Odoslať pre Osud 19.09.16 16:28

  Vitaj u nás!
  Mám len pár vecí, čo ti vytknem. Very Happy Ak si ich opravíš, pustím ťa do hry.
  1. Tvoja rodina... Musíš tam napísať aspoň trochu o Shirovej matke a otcovi. A rozhodne tam napíš, že jeho otec/matka bol pozmenený elf so zelenými vlasmi, inak by nedávalo zmysel, že Shiro má zelené vlasy. Smile V reáliách zelené vlasy nemáme. Very Happy
  2. Shirove magické zručnosti. Viem, že je elf, ale pri všeobecnej mágii si všetko zníž o jeden stupeň. Podľa tvojho bodového ohodnotenia by mohol byť vysokom postaveným členom bojového rádu a mentorom liečiteľského. Smile 

  Inak ti nič už nič vyčítať nebudem. Very Happy Stačí len rýchla oprava a môžeš hrať. Wink 

   Práve je 01.08.21 10:34