Dračia skala

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TORPG - Text Online Role Play Game


  Edegard de Coulen

  Edegard
  Edegard
  Nováčik

  Počet príspevkov : 24
  Join date : 10.12.2014

  Edegard de Coulen Empty Edegard de Coulen

  Odoslať pre Edegard za 28.12.14 20:47

  Meno: Edegard de Coulen
  Rasa: člověk
  Pohlavie: muž
  Vek: 28
  Povolanie: šlechtic
  Rod: Coulen
  http://rotyka.wz.cz/clen/Radim/erb.gif

  Bydlisko: Nyní vlastní honosný zámeček na okraji města Atmosu.
  Povaha a záľuby: Za krustou milého obličeje se skrývá temný  škodolibý a rozmazovaný šlechtic. Je troufalý  nebojí si vzít cokoli co mu nepatří a chová se k lidem škodolibě a zle, nadneseně. Je přece vznešený a také vládnoucí syn po svém otci a ostatní se mu mají klanět! Je to spontánní extrovert. Také pesimistický a potrpí si na tradicích. Je namyšlený a má rád vtipy, které potupují ostatní.Mezi jeho koníčky bychom s chutí mohli začadit šerm. Edegard je ambiciózní a dostojí si svého za každou cenu, i kdyby to mělo znamenat zabít.Takový jaký je se stal logicky kvůli několika věcem,které však neodhaluje.Edegard sám o sobě je také dost škodolibý, avšak co je zajímavé je, že má čisté úsudky a svých zločinů si je plně vědom. Ty jsou většinou tak důmyslné, že na ně nikdo nepřijde.
  Vzhľad: Je až neodolatelně krásný se vzezřením mladého Narcise by se do něj zakoukala skoro každá. Má modrostné oči jako nebe samo, tmavé rovné havraní vlasy a pleť bílou jako alabastr. Na první pohled zdaleka nevypadá tak temně a tajemně, jako je jeho duše. Vlastně je jeho vzhled úměrný jeho šlechtickému původu. Voní vždy nejvytříbenějšími vůněmi a obléká se do šlechtického šatu v černé a do pláště krvavě rudé barvy. Je skoro dva metry vysoký. Ač je vytáhlý až až, nutno podotknout, že mu ani nějaký ten sval nechybí a to zvláště pokud se má s někým bít a nastolit pořádek po svém. Uslyší jedno hanlivé slovo ku sobě nebo svému rodu a bez výjimky svou sílu použije. U opasku vždy nosí meč z lehké oceli, aby se s ním dobře pohybovalo, s rukojetí osázenou rubíny
  Rodina:
  Otec Regan, zemřel před dvěma lety rukou Edegarda. Co by člověk neudělal pro to, aby nabyl své moci!
  Matka Lílea , žena s lehkými proporcemi chodíc po městě v černém hávu. Byla to Reganova sestřenice, než si ji byl dobrosrdečný Regan donucen vzít.
  Sestra Arenchoke sotva deset let stará, trpějící krutovládu svého bratra tiše v ústraní v jednom statku ve městě. Edegard o ní nemá ponětí.
  Nevlastní Bratr Fírien, syn velkostatkářky Marieny, Edegardem nenáviděn.
  Sestra Adelaide , sotva dospělá, avšak neposedná členka rodiny se sadistickými choutkami. Edegardova oblíbenkyně.
  Tetička Audreyelle, starostlivá starší dáma, sestra Regana která přišla o rozum před pěti lety. Je to sklerotička s výpadky paměti co chodí ve spaní a mumlá si zvláštní věci.
  Sestřenice Amarika - dva a dvaceti letá mírumilovná slečna zajímající se o botaniku a hlavně o motýli a ptáčky. Je velice milá a taky tak trochu mimo tím lepším způsobem.
  Bratranec Anthaas, mladý milovník lovu co sotva přesáhl osmnáctý rok. Realistický , ale někdy trochu pyšnější . Miluje sázky a kdyby bylo po jeho, prokarbaní celé své jmění.
  Bastardí syn Eleniel- syn zplozen z čisté Edegardovi mladistvé  nerozvážnosti, má zhruba dvanáct let a Edegard by ho nejraději viděl v hrobě. Je to mladý pouliční zlodějíček, který o svém otci nemá ani potuchy.
  Manželka Renegarde - Edegardova první manželka,  kterou mu otec přisoudil. Edegard ji přivedl k šílenství do takové míry, že nakonec vyskočila z věže.
  História: Již od dob kdy byl Edegard malý a hýčkaný svou matkou na něm bylo znát, že je trochu bezcitný. Neměl trpělivost se zvířaty, nevadilo mu když doma trpěli a zapomínal dávat rybičkám jídlo. Jenže to bylo naprosto záměrně. A on se pak zatvářil jako neviňátko  a bylo vše zapomenuto. Takhle z Edegarda vyrostl pořádný neřád o kterého se Regan moc  nestaral až do té doby, než začal  Edegard navštěvovat nevěstince a vyžívat se ve svých choutkách. V tu dobu nastoupil otec  tvrdými zákazy , hodinami šermu a tance. Prý čím dřív se vdá, tím dřív ho manelka zkrotí. Tak se učil Edegard šermovat - jooo v tom se vážně shlédl, za to s tou manželkou to neviděl růžově. Pokud si to však otec takhle přál, měl to mít. Edegard věděl, že láska to nebude a taky věděl, že dříve nebo později jí dojde že o ní nestojí. A tak se stalo, že Edegard se stal postrachem nejen pro svého otce , ale i pro svou manželku. SVými ostrými slovy tak lehko nechal slabou osobnost potopit tak hluboko, že si nakonec sama vzala život.S Edegardem zkrátka není radno si zahrávat. Nejvíc si Edegard vždy rozuměl se svojí sestřičkou, která měla stejnou škodolibou radost z některých věcí, i když nebyla tolik krutá.
  Již od malička byl Edegard veden k porozumění magie vrchními zámeckými mágy, kteří ho počali učit hlavně magii mysli a krom toho také obyčejnou magii, odtud Edegard však sklouzl spíše do černé ihned co se o ní dozvěděl a učil se jen tu, mágy ze zámku nechal vykázat a z jejich knih se učil těmto čárům.
  Když Edegard pořádně dospěl a otec mu měl předat svůj titul,  vedl tehdy s Edegardem rozpory a nechtěl mu předat své jmění. Tehdy Edegardovi přetekly nervy a aby mu otec sídlo a ostatní jmění předal, tak mu do pití přimíchal jed. Pak stačilo chvíli počkat a jmění bylo jeho. Jako prvorozenému mu ho dali bez sebemenších okolků a smrt Reganovu brali jako  smrt stářím. Však už na to taky měl věk. A tehdy začala diktatura našeho rozmazlenečka v plné formě.
  Zručnosti:

  Fyzické:
  6 šerm
  5 síla
  3 jízda na koni
  4 výdrž
  Sociálne: psaní, čtení i počítání v plném rozsahu.
  Magické:
  Mágie mysli : 1
  Černá magie: 1

  Drak  Jméno: Senerö
  Pohlaví: ♂
  Barva: Sněhově bílá
  Datum narození: 12. radiáru, 37. roku nové generace(30.12.2014)
  Vajce: Podlouhlé, velké, bílé, lesklé, na pohled křehké
  Povaha: Nerö je nerozhodný. Neumí si vybrat, ale i tak si  udělá svůj závěr i když mu to bude dlouho trvat. Je přátelský , rozený ochránce a vůdce. Bude se snažit ochraňovat slabé, i když se mu to někdy nepovede. Na tom závisí i jeho osobité, pyšné chování. Vždy chodí s hlavou nahoře a vypnutou hrudí, jako král.  V pubertě bude velmi drzý a to ne jen ke svému jezdci, ale ke každému. Ale nakonec nic co by se nedalo zvládnout pokud má člověk pevné nervy.Bude stále zabíhat za dračicemi, rozený sukničkář co se bude dožadovat pozornosti dračic, se kterými vždy bude dělat velmi krátký proces.  
  Vzhled: Tento drak má šupiny bílé jako čerstvě napadaný sníh a díky tomu na sněhu lehce splyne s okolím, což bude výhoda.  Je to rozený letec  a ve vzduchu bude pánem oblohy, letecká akrobacie mu nebude cizí. K jeho elegantně stvárněnému tělu patří obrovská křídla. Jsou větší než většina křídel letců, což mu umožní perfektně rychlý let. Křídlové membrány budou bílé s ještě světlejším žilkováním. Namísto rohů má pár hezkých oušek. bude je mít jako klapky při letu je může zaklapnout.  Ostny a pazoury bude mít metalově bílé jako perletí pokryté. Oči budou světle modré jako led.
  Typ: Letec


  Naposledy upravil Edegard dňa 17.01.15 18:23, celkom upravené 4 krát.
  Diennsia
  Diennsia
  Veliteľ rádu

  Počet príspevkov : 218
  Join date : 11.10.2014
  Age : 18
  Bydlisko : Slovensko :D

  Edegard de Coulen Empty Re: Edegard de Coulen

  Odoslať pre Diennsia za 29.12.14 9:20

  Ahoj! Vítam ťa u nás. Som rada, že si navštívil túto hru. Ech... Fajn, poďme k veci, najprv ti kartu musí skontrolovať vedenie a až potom môžeš hrať.
  Tu sú tvoje problémy:

  1. Povaha je krátka - môžeš napísať aj nejakého jeho koníčky a tiež napísať, či sa niekedy správa aj inak.


  2. Vzhľad je krátky - napíš o jeho telesnej konštrukcii (vysoký? chudý?) a tiež môžeš opísať viac každý jeden detail. Nenapísal si napríklad, či má tvoja postava krátke/dlhé a kučeravé/rovné vlasy. Aj to ti môže pomôcť pri registrácii. Wink


  3. Rodina a história sú v pohode, až na to, že sa mi tam nepáči ten článoček o mágii. Very Happy Ale ako chceš.


  4. Samozrejme, keď je tvoja postava šľachtic, môže mať až tak vysoké zručnosti, ale tá mágia sa mi nepáči. K čiernej mágii si daj prosím ťa 1, pretože tvoja postava sa učila len z kníh a to jej nepridá toľko, koľko učenie od skutočných mágov - elfov/jazdcov/šamanov.

  To je všetko a keď to opravíš, prosím zvýrazni to červenou. Lepšie sa nám to hľadá.
  Potom už len ďalšia kontrola a keď to prebehne všetko dobre, tak môžeš začať hrať.
  Som všetkým dvadsiatimi ZA.


  _________________
  Edegard de Coulen 2803rr
  #F49933 - Sayanë
  #FFCC33 - Diennsia
  #FFCC66 - Spolu
  Edegard
  Edegard
  Nováčik

  Počet príspevkov : 24
  Join date : 10.12.2014

  Edegard de Coulen Empty Re: Edegard de Coulen

  Odoslať pre Edegard za 29.12.14 10:31

  upraveno.
  Miciäle
  Miciäle
  Eldunarí

  Počet príspevkov : 32
  Join date : 30.10.2014
  Age : 18

  Edegard de Coulen Empty Re: Edegard de Coulen

  Odoslať pre Miciäle za 29.12.14 11:10

  Ahoj, vítam ťa medzi nami. Very Happy Si oficiálne PRIJATÝ za súhlasu mňa a Diennsie, v pokoji môžeš hrať v Atmose a jeho okolí a pozor na Temných! Very Happy
  Aläes
  Aläes
  Rádový Jazdec

  Počet príspevkov : 130
  Join date : 15.10.2014
  Age : 18
  Bydlisko : Slovensko-Ždiar

  Edegard de Coulen Empty Re: Edegard de Coulen

  Odoslať pre Aläes za 29.12.14 12:53

  Ja Ti dám pozor na Temných, dostaneš 5 a 20 Very Happy


  _________________
  Aläes #006600
  Ananelis #009933
  Edegard
  Edegard
  Nováčik

  Počet príspevkov : 24
  Join date : 10.12.2014

  Edegard de Coulen Empty Re: Edegard de Coulen

  Odoslať pre Edegard za 29.12.14 13:43

  Pozor na temné, nebo Temní pozor na mě ? Twisted Evil
  Aläes
  Aläes
  Rádový Jazdec

  Počet príspevkov : 130
  Join date : 15.10.2014
  Age : 18
  Bydlisko : Slovensko-Ždiar

  Edegard de Coulen Empty Re: Edegard de Coulen

  Odoslať pre Aläes za 29.12.14 13:48

  No veď počkaj, Tebe ešte život osladím Very Happy


  _________________
  Aläes #006600
  Ananelis #009933
  Diennsia
  Diennsia
  Veliteľ rádu

  Počet príspevkov : 218
  Join date : 11.10.2014
  Age : 18
  Bydlisko : Slovensko :D

  Edegard de Coulen Empty Re: Edegard de Coulen

  Odoslať pre Diennsia za 29.12.14 19:31

  Very Happy Very Happy Very Happy


  _________________
  Edegard de Coulen 2803rr
  #F49933 - Sayanë
  #FFCC33 - Diennsia
  #FFCC66 - Spolu
  Miciäle
  Miciäle
  Eldunarí

  Počet príspevkov : 32
  Join date : 30.10.2014
  Age : 18

  Edegard de Coulen Empty Re: Edegard de Coulen

  Odoslať pre Miciäle za 31.12.14 11:08

  GRATULUJEM!

  Sponsored content

  Edegard de Coulen Empty Re: Edegard de Coulen

  Odoslať pre Sponsored content


   Práve je 05.08.20 18:12