TORPG - Text Online Role Play Game


3 posters

  Zarachy Coel & Vïrdea

  Zarachy
  Zarachy
  Slobodný Jazdec

  Počet príspevkov : 27
  Join date : 03.12.2014

  Zarachy Coel & Vïrdea Empty Zarachy Coel & Vïrdea

  Odoslať pre Zarachy 31.12.14 21:41

  Zarachy
  Rasa: Poloelf
  Pohlaví: Muž
  Vek: 8
  Povolání: Dračí jezdec?
  Bydliště: Atmos

  Povaha a záliby:
  Je to klučina poněkud hloupoučký. V hlavě mu asi trochu přecvaklo potom, co do ní dostal pěknou ránu. Uvěří každému prakticky cokoliv a u všeho žasne. Klasické ukázka charakteru, který vám bude zobat z ruky a ještě vás přitom bezmezně obdivovat. Blbiny, které občas vypouští z pusy (a myslí je úplně, ale úplně vážně) jsou celkem hardcore i na jeho věk.
  Krom toho, že je zpomalený a všechno mu tak nějak dlouho trvá pochopit, až je to otravné, je to ale kluk jak buk, ve své podstatě hodňoučký a s duší čistou jako jsou okvětní lístky lilie. To ale neznamená, že nezazlobí. Opak je pravdou. Zlobí, a jakože moc. Otázka je, jestli si to vůbec uvědomuje, protože nic z toho nedělá s černými úmysly. Prostě je děcko a tečka, konec, šmitec.

  Vzhled:
  Zdravé děcko jak má být. Nikde mu nic nechybí, ani nepřebývá. Štíhlý klouček na rychlých nožkách, příliš mladý, aby se mohl chlubit bůhví jakým svalstvem nebo silou.
  Jeho oči by se daly snadno zaměnit s leštěnými kaštany vsazenými do hlavy. Sice se pyšní těmi typickými záblesky dětské zvědavosti, jinak na nich není nic neobvyklého. Jsou lidské až běda. Však je to dobře. O napráskání jeho elfského původu se dost dobře postarají jeho vlasy. Po tatínkovi je má bílé jako sníh (ne opravdu mu nezbělaly hrůzou) a občas se i zdá, že se v tom vrabčím hnízdě zaleskne stříbrné vlákénko. Uši si zatím do špičata neokousal, ale s postupujícím věkem se zdá, že se na nich nějaké ty špičky i tvoří. S typickými elfskými plachťáky se snad ale nikdy potýkat nebude.
  A do čeho se obléká? Co mu mamka dá. Většinou jsou to hadry už obnošené, co toho spoustu zažili, ale on je upotřebí a nebude mu nijak vadit, že se na něm doslova rozpadají. Při tom jeho kazisvětsví by stejně byla škoda pořizovat mu za těžké prachy něco nového.

  Gedwëy ignasia: Celkem nudně prostičká spirála vězící uprostřed pravé dlaně.

  Zarachy Coel & Vïrdea Gin_chibi_by_kyuubifred

  Rodina:
  Mamča Bjora – hnědovlasá, hnědooká, celkem hezká, ale nijak výjimečná mladá dáma. Povahou taková přízemní pipka, puritánka a naivka. Ale hodná a pracovitá to se jí musí nechat.  Jen kdyby kvůli její pracovitosti ten malej kluk nerostl nazdařbůh.
  Babča Rhona – To je jiná, panečku. Babice s jazykem ostřejším než meče. Přísná až z toho zuby bolí a občas je o strach se k ní přiblížit. Kdekdo tvrdí že je čarodějnice a v záchvatu vzteku plive oheň. Nezapomíná v jednom kuse dcerce vyčítat, cože za ostudu jí to dělá a kluka nesnáší.
  Tatík Ivfir – Stříbrný elf jak se patří. Stříbrovlasý, bledý a zelenooký. Pružný, pěkný k zulíbání. Stejná naivka jako Bjora a ještě pěknej srab. Proč by jinak utíkal před svou otcovskou povinností? Udělat si ostudu, to mu jde, ale převzít následky, to ne. Drak ví kde je mu konec.

  Historie:
  Jak se stalo, že se dva tak přízemní tvorové dali dohromady a zplodili Zaryho? Odpověď je jednoduchá. Při jedněch zvlášť veselých oslavách ve městě, je jejich povedení kamarádíčci opili tak, že se druhý den probrali hezky bok po boku, jeden vedle druhého. To i vlasy hrůzou vstávaly.  
  Když se ukázalo, že je holka ve „zpropadeném“ stavu, rychle se tatík i s bandou svých elfských přátel zdekoval zpět do lesů a nechal chudáka holku, ať si poradí. Chuděrce malé bylo čerstvě patnáct a byla vážně radostí bez sebe. Zvlášť s velice příjemnou maminkou za zády. Ta od ní odehnala každého případného nápadníka a tak zůstala na synáčka sama.
  Co se Zarachyho života týče, moc toho ještě nestihl. Tak nějak si roste. Většinu dne tráví pobíháním po ulicích a rošťačením. Když na to přijde, trochu doma vypomůže, ale jinak ho nic netíží. Lidi na něj sice občas divně civí, ale tomu on ještě nerozumí, ani o svém původu ještě neví a jeho dětským kumpánům je jedno, čí spermie se na jeho vzniku podílela. Barva jeho vlasů je občas cílem posměchu, ale nic co by nevydržel.
  Jediné co stojí za zmínku je kopanec, který mu uštědřil jeden z kočárových koní, když se pletl, kde neměl a po kterém značně zhloupl. To mu bylo asi šest.
  Nedávno navštívil samozřejmě chrám, kde se potkal s jezdcem Anthaasem a jeho dračicí Astras. S dráčetem si pořádně zadováděl (jeho kalhoty by mohly vyprávět) a byl i svědkem jeho prvních slov a výběru jména. Při té příležitosti se asi zalíbil jednomu z nevylíhlých, protože druhý den jeho setkání s uragalem Gormnarem narušil příchod šedivého dráčete, se kterým je teď svázán na věky věků.

  Zručnosti:
  Fyzické:
  Obratnost – 2, patří k těm děckům, co se bez váhání vyšplhají na sousedův dům a zbytek dne tráví tím, že přeskakují z jednoho na druhý a ničí nevinným lidem střechy.  Běh – 1 – rychlý i vytrvalý, zvlášť když před někým prchá.
  Sociální:
  Jestli se sem dá započítat ta odzbrojující naivita a štěněčí kukuče, tak máme jasno.


  Vïrdea

  Pohlavie: 
  Barva: Šedá až stříbrná
  Vejce: Velké stříbrné vejce tvarem připomínající slepičí, avšak trochu podsaditější. 

  Povaha: 
  Virdea bude jedním z těch energických dráčat, co si hravost uchovají po celý život. Spolu s tím bude tak mírumilovná, že by ani mouše neublížila, pokud to není nutné. Díky tomu bude velice snadno navazovat nová přátelství (od člověka přes draka až po malou myš), jen samci se jí z nějakého důvodu zrovna zamlouvat nebudou. Možná že tahle její láska k životu bude mít na svědomí její nezvyklou zálibu v ovoci.
  Ke svému jezdci bude chovat hlubokou lásku, z pochopitelných důvodů až mateřskou, dá se tedy počítat s velmi ochranářskými sklony. Ač se nerada pere, pro Zarachyho by položila život. Stejně jako rvačky, bytostně nesnáší i slovní přestřelky a než aby se s někým hádala, raději se přizpůsobí. Není to však většinou nutné, protože se nechá snadno přesvědčit o pravdě druhého. Tuhle naivitu snadno převáží její laskavost a trpělivost.

  Vzhled: 
  Celé její tělo beze zbytku pokrývají šupiny, přičemž každá vypadá jako opracovaný plíšek stříbra. Část vycházející z těla bude tmavší a hrubší, viditelný okraj však hladký a krásně metalizuje. Ostny zdobící celý hřbet a okraj čelistí, rohy i drápy jsou stejně bílé jako sníh. Ostny jí však začnou růst až v druhém týdnu života. V poli o něco světlejších šupinek trůní její ledově modré ale velice laskavé oči.  
  Virdeino tělo je nezvykle protáhlé a útlé, stejně tak i její čenich. Krk i ocas je elegantní a velice dlouhý, aby to zůstalo vyvážené, trup nezůstává pozadu. Vypadá díky tomu trochu zvláštně, ale o to lepší má čich a snáze pluje vzduchem. Z toho vyplývá, že je to drak stvořený k letu a už jako malá bude předvádět úžasné letecké kousky. Na tom se podílí ale i její úzká a dlouhá křídla, siluetou připomínající ta vlaštovčí a silné nohy, díky kterým bez potíží vyskočí do vzduchu a bez problému přistane. Ve vzduchu tak bude působit opravdu impozantně.
  Přirozeně se k tomu pojí menší vzrůst a síla, s tak lehoučkým jezdcem to však nebude žádný větší problém.

  Typ: Letec


  Naposledy upravil Zarachy dňa 06.02.15 20:50, celkom upravené 3 krát.
  Diennsia
  Diennsia
  Veliteľ rádu

  Počet príspevkov : 220
  Join date : 11.10.2014

  Zarachy Coel & Vïrdea Empty Re: Zarachy Coel & Vïrdea

  Odoslať pre Diennsia 01.01.15 17:09

  Rozpísala by som históriu, no to môžeš aj počas hry. Tvoja karta je prijatá. Very Happy


  _________________
  Zarachy Coel & Vïrdea 2803rr
  #F49933 - Sayanë
  #FFCC33 - Diennsia
  #ff9966 - Spolu
  Zarachy
  Zarachy
  Slobodný Jazdec

  Počet príspevkov : 27
  Join date : 03.12.2014

  Zarachy Coel & Vïrdea Empty Re: Zarachy Coel & Vïrdea

  Odoslať pre Zarachy 01.01.15 17:13

  Jo, až bude co psát, hned to tam přibude.
  Dík. Surprised
  Diennsia
  Diennsia
  Veliteľ rádu

  Počet príspevkov : 220
  Join date : 11.10.2014

  Zarachy Coel & Vïrdea Empty Re: Zarachy Coel & Vïrdea

  Odoslať pre Diennsia 01.01.15 17:14

  Very Happy Samozrejme.


  _________________
  Zarachy Coel & Vïrdea 2803rr
  #F49933 - Sayanë
  #FFCC33 - Diennsia
  #ff9966 - Spolu
  Zarachy
  Zarachy
  Slobodný Jazdec

  Počet príspevkov : 27
  Join date : 03.12.2014

  Zarachy Coel & Vïrdea Empty Re: Zarachy Coel & Vïrdea

  Odoslať pre Zarachy 06.02.15 20:54

  Tak přidán pidi odstavec do historie (ten poslední).
  A přidána dračice, snad je ten můj přepis ok. Embarassed
  Diennsia
  Diennsia
  Veliteľ rádu

  Počet príspevkov : 220
  Join date : 11.10.2014

  Zarachy Coel & Vïrdea Empty Re: Zarachy Coel & Vïrdea

  Odoslať pre Diennsia 06.02.15 20:56

  Krása.
  Gratulujem!!!! (síce... no nič)


  _________________
  Zarachy Coel & Vïrdea 2803rr
  #F49933 - Sayanë
  #FFCC33 - Diennsia
  #ff9966 - Spolu
  Yleine
  Yleine
  Nováčik

  Počet príspevkov : 6
  Join date : 01.01.2015

  Zarachy Coel & Vïrdea Empty Re: Zarachy Coel & Vïrdea

  Odoslať pre Yleine 10.02.15 14:31

  Síce neskoro, ale predsa gratulujem k malej Virdei Smile

  Sponsored content

  Zarachy Coel & Vïrdea Empty Re: Zarachy Coel & Vïrdea

  Odoslať pre Sponsored content


   Práve je 27.09.21 17:32