TORPG - Text Online Role Play Game


2 posters

  Pustina a houštiny

  Anthaas
  Anthaas
  Rádový Jazdec


  Počet príspevkov : 64
  Join date : 29.12.2014

  Pustina a houštiny Empty Pustina a houštiny

  Odoslať pre Anthaas 01.01.15 18:27

  Pustina a houštiny N3b5ti
  Pustina se nachází, kdyby jste se vydali dál od civilizace po řece Edda. Horské štíty ji začínají obklopovat a houští se vám motá kolem nohou kam vkročíte a hejna ptáků se prohání po obloze. V písčitých zákroutích řeky se často během léta a jara s oblibou hřejí ryby a proti proudu táhnou čas od času hejna lososů, na pár chvil se pozdrží a pak se zase po proudu vrací. Řeka se také v některých místech odděluje a tvoří tak malé ostrůvky a potůčky, často ne delší než pár metrů. V houštinách žije množství divoké zvěře, díky tomu, že sem moc lovců nezavítá i nebojácné. Proto se těm, kteří do pustin cestují za kořistí jejich cesty většinou vyplácí. Ale musíme uznat, že pro draky je cesta daleko snažší.
  Aläes
  Aläes
  Rádový Jazdec


  Počet príspevkov : 135
  Join date : 15.10.2014

  Pustina a houštiny Empty Re: Pustina a houštiny

  Odoslať pre Aläes 22.10.16 17:00

  Pozorujúc západ slnka, sedela Aläes opretá o telo teraz ž mohutnej dračice a pozorovala okolie. V ruke držala pero, papier mala položený na mierne zdvihnutom kolene. Hľadela zamyslene do diaľky. Ako sa len má s týmto všetkým natrvalo rozlúčiť? Koho má spomenúť?
  Drahá, premysli si to. Ide o náš život. Nevieš, čo ťa tam čaká, Aläes si stále nedala povedať. Trvala na svojom a dračica márne dúfala, že sa jej podarí svoju druhú dušu presvedčiť.
  Jazdkyňa sklonila hlavu. Na papier dopadla namiesto slov slaná kvapôčka vody.
  "Ananelis, prosím. Nerob to ešte ťažším, ako to je. Musíme odísť," prehovorila roztraseným hlasom. Posledné, čo chcela urobiť, bolo odísť. Ale musela nájsť Rasasa. Po tom, čo sa Ebna vrátila a oznámila, že jej učiteľa držia v zajatí, bola rozhodnutá, že musí ísť za ním. Dôvod, prečo tu teraz sedela a písomnou formou sa so všetkým lúčila bol, že Rasas ju pomocou Ebny žiadal, aby ho prišla zachrániť. Najväčšia prekážka spočívala v nebezpečenstve, aké na ňu údajne čakalo. Bol to jej Ebrithil. Držal ju tu už len strach.
  Aläes...
  "Raz v živote každého jazdca príde chvíľa, v ktorej sa musí rozhodnúť medzi dvoma životmi. Ja volím Rasasov."
  Aläes, tým zabiješ aj mňa. Vieš, že bez teba môj život nemá zmysel.
  "Neumrieme. Len pôjdeme do bitky, akoby to bola naša posledná," ťažko si vzdychla a na papieri sa pomaly začali črtať slová.

  "Drahí Jazdci,
  Ak tento list čítate, je to zlá správa pre mňa. Pokiaľ ho držíte v rukách, znamená to, že prešiel mesiac od môjho odchodu a to znamená môj definitívny koniec.
  Verte, že som nechcela opustiť toto miesto a stratiť tak vás, i vašich drakov. Nechcela som stratiť priateľstvo, ktoré som si s vami vybudovala, ani život, ktorý bol vďaka vám všetkým krásny. Mrzí ma všetko, čo som v minulosti urobila a stratila som tak vo vašich očiach rešpekt. Teraz je čas na to, aby som vyzdvihla svojho učiteľa z rúk jeho únoscov. Ak sa vráti bezo mňa, svoju úlohu som splnila. Ak sa nevráti, zlyhala som. A verte, že ak toto dopustím, nikdy moja duša nenadobudne pokoj. Tento list vám tu zanechávam na rozlúčku v prípade, že boj, do ktorého sa vrhám, bude tým posledným.
  Majte sa tu dobre, priatelia. A nemyslite na mňa v zlom.
  Dovidenia, alebo zbohom.
  Aläes a Ananelis.


  Tento list Aläes zaniesla na Akadémiu. Z jej nádvoria vyrazili v ústrety svojmu osudu.

  //Nebojte sa tohoto dojímavého postu, lásky. Len sa bojím, že nebudem mať čas na hru, tak ju zatiaľ posielam na malú misiu a musela som to trochu zdramatizovať. :DD

   Práve je 17.06.24 18:09