Dračia skala

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TORPG - Text Online Role Play Game


  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys

  Fin
  Fin
  Slobodný Jazdec

  Počet príspevkov : 31
  Join date : 21.10.2014

  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys Empty Fin Ellieth Mlar&Tyrkys

  Odoslať pre Fin za 23.10.14 17:11

  Jméno: Fin Ellieth Mlar
  Rasa: Člověk
  Pohlaví: Muž
  Věk: Mladý dospělý
  Povolání: Pekař
  Bydliště: Atmos

  Povaha a záliby: Fin je na první pohled poměrně tichý, duchem nepřítomná muž. To také většinou je, stojící či sedící, nepřítomně zírající před sebe, s myšlenkami neznámo kde. Často se dívá na oblohu.
  Ale pokud se vytrhne z tohoto nepřítomného stavu, rád si popovídá s přáteli a zasměje se. Nebo je naopak nepřátelský, ostrý a zlomyslný.
  Je to typický cholerik, i když občas se ukáže i část sangvinika. Má vůdčí povahu, nemá rád vyšší autority. Hněv v sobě dokáže poměrně dobře zadržovat, ale někdy ho rozčílí i jen drobnost, a nechtějte být v jeho blízkosti.
  Jeho nepřítelem se stanete hned, jakmile ho budete jakkoli podceňovat. To se pak budete setkávat se zlomyslnými škleby, nepříjemnými pohledy a kdoví s čím ještě. Emoce často nevyjadřuje buď vůbec, nebo pomocí široké škály úšklebků. Často utrousí ironické či naopak sarkastické poznámky.
  Také se poměrně dost zajímá o politiku, rád je informovaná o všem, co se děje.
  Fin je však stále docela mladý. Někdy vám může připadat divný, často totiž moc nepřemýšlí nad tím, co říká. Jeho mysl je často zmatená, i když to na první pohled nevypadá. Sám ještě nemá pevné názory o světě.. Však to časem přijde.

  Vzhled: Fin je mladý muž dosahující výšky zhruba stoosmdesáti centimetrů. Jeho pleť je snědého odstínu. Má štíhlé nohy, trup i ruce. Jeho ramena nejsou zase tak široká, ale odpovídají jeho postavě. Na svou postavu má silnější krk s výraznějším ohryzkem. Jeho vlasy jsou barvy smrkové kůry a vzadu mu spadají až pod lopatky.Tedy spadali. Kvůli své práci byl nucen si své vlasi zkrátit. Teď má na hlavě vrabčí hnízdo a každý pramen má prakticky jinak dlouhý, jelikož ho ostříhala jedna kuchařka. Obličej má úzký a ke všemu trochu protáhlí. Lícní kosti jsou v obličeji jemně řezané. Obočí je ve dvou linkách nad dvěma zářivýma modrýma očima, které mají mandlovitý tvar. Nos je trochu nakřivo, ale ne tak, aby si toho někdo všiml na první pohled. Uši jsou běžné velikosti a neodstávají. Na tváři mu poté raší strniště tmavší barvy. Obléká se do kalhot z režného plátna a tuniky ze stejného materiálu.
  Gedwëy ignasia: Na první pohled moc nevýrazná značka, která se nachází na mladíkově pravé noze, těsně nad kotníkem. Tam se poprvé totiž dotkl Tyrkys své druhé duše. Je to šedá, spirálovitá značka. Pokud na značku zasvítí slunce, tyrkysově se leskne.

  Rodina: Finova rodina je poměrně rozrostlá a skoro každý jí v Atmosu zná. Otec, Ellieth Mlar, je pekařem. Vlastní poměrně veliké pekařství uprostřed města. Matka, Ina Mlar, je jednou z místních švadlen a také poměrně veliká drbna. Krom matky s otcem má také hned několik sourozenců, jak starších tak mladších. Nejstarší z děcek Mlarových je Laurra, se kterou má Fin dobrý vztah, ovšem už se tolik nevídají.  Laurra se totiž nedávno odstěhovala do vesnici za Atmos se svým manželem. Další z těch starších je Glen, po otci také pekař i když by se nedalo říci, že by ho to zrovna bavilo. Je to nejstarší syn takže otec ho vždycky viděl jako svého následníka. Poslední dobou se spíše spekuluje, že pekařství zdědí právě Fin.
  Dalším, tentokrát už mladším než samotný Fin, je Klei. Po matce švadlena. Fin má poté ještě další tři sourozence. Dva bratry, Sama a Pieta, dvojčata které dal jejich otec do učení ke kováři. A poslední, a také nejmladší ze všech, je maličká Aména, které jsou pouhé 4 roky.
  Také se stále vídá se svým dědou z otcovi strany a babičkou a dědou z matčiny strany. Bohužel babička z otcovi strany je už po smrti.

  Historie: Fin se narodil do milující rodiny. Vždycky byl zvyklí na velkou společnost, protože už od mala vyrůstal se staršími i mladšími sourozenci. Takže není zvyklí na úplnou samotu, i když klidné prostředí občas vyhledává. Je tedy rád když se může odreagovat ve své práci. Nikdo asi nechodí pracovat, aby se odreagoval, ale když někdo pracuje v tak voňavém prostředí jako Fin, rozhodně by mu práce nevadila. Jeho otec ho taky jako malého učil číst a počítat, protože pro toto zaměstnání to je docela potřeba. Také se naučil psát, protože občas staré recepty nějak předělá, a aby je nezapomněl, zapisuje to.
  Protože byl Fin vždycky zvyklí na přísun sladkého, byl jako malý poměrně tlustý, a protože se mu ostatní děti posmívali, nechtěli si s ním hrát a měli ho jako terč posměchu, začal se sebou něco dělat. Rád tedy chodí běhat či třeba se procházet, aby trávil taky nějaký čas na čerstvém vzduchu. A také, že mu to pořádně všechno prospělo.. A aby se také mohl bránit proti ostatním, začal se učit zacházet s dýkou. Ze začátku se učil s dýkou zacházet sám, ale nakonec ho začal učit jeho dědeček, protože mu to nešlo podle jeho představ.
  Nejlepší vztah měl vždycky se svou sestrou Laurrou, takže je mu strašně líto, že se musela odstěhovat na venkov. Ve volných chvílích se s ní tedy pokouší setkávat, i když ne vždy mu to vyjde. Taky proto se musel naučit jezdit na koni, protože kdyby chodil za sestrou pěšky, jen tak by za ní nedošel. S ostatními sourozenci také vychází dobře, ale ne tak jako s Lau. A také mu někteří z nich závidí, že zdědí vše až jejich otec umře. Jenže když se z ostatních děcek nikdo k pekařství nemá, tak proč by taky ne? A hlavně Fina tohle strašně baví, takže o peníze mu vůbec nejde.


  Zručnosti:


  Fyzické:

  Běh 4/10
  Zacházení s dýkou 5/10
  Jízda na koni 2/10

  Sociální: Počítání. Kdo by se také divil, když skoro celý svůj život strávil v pekařství kde se musel naučit počítat. Také čtení, aby mohl zjišťovat různé recepty, i když z většiny je stejně slyšel od svého otce. A docela ovládá i psaní. Tedy jednou z dalších je přímo pečení, které mu jde poměrně mistrovsky. Baví ho to.
  Magické: Zatím žádné

  Drak

  Jméno: Tyrkys
  Pohlaví: Drak
  Barva: Tyrkysová
  Vejce: Vajce nieslo tyrkysovú farbu. Je menšie, ale o to viac podsadité. Malo biele žilkovanie, ktoré takmer nevidno.
  Datum narození:27. Světlomáje 37. roku nové generace (31.10.2014)

  Povaha: Tyrkys má svou hlavu a nedá si od nikoho poradit. Jedině od svého Jezdce a ani tak moc ne. Je to detailista a pokud se jednou rozhodne, svůj názor nezmění ani za mák. I kdyby zjistil, že je jeho rozhodnutí špatné, bude na něm trvat.
  Rád bude trávit volné chvíle sám, ale nepohrdne sem tam společností nějakého jiného draka či nějakého dvounohého, i když to jen vyjímečně. Bude mírně uzavřený a to hlavně v pubertě, kdy se občas bude stranit i svému Jezdci. Některé věci bude před svým Jezdcem tajit, ale až dospěje bude se rád chlubit každým svým novým objevem.

  Vzhled:Tyrkys bude patřit mezi menší draky, ale za to bude vynikat v magii. Se svými prvními pokusy začne hned po sjednocení se svou druhou duší. Drak má světle zelené oči, které se ke kraji barví do světle modré barvy. Barva šupin bude tyrkysová a při jeho tlamě bude trocha světlejší. Křídelné blány nesou bílou barvu. Rohy ponesou barvu neporušeného sněhu stejně jako ostny, které nezačnou růst hned, ale až po prvním týdnu jeho života, proto se on ani jeho Jezdec nemusí bát, že by mu snad žádné nenarostli. I drápy mají sněhovou barvu. Tlapy ponesou světle šedou barvu.


  Naposledy upravil Fin dňa 17.12.14 18:22, celkom upravené 8 krát.
  Diennsia
  Diennsia
  Veliteľ rádu

  Počet príspevkov : 218
  Join date : 11.10.2014
  Age : 18
  Bydlisko : Slovensko :D

  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys Empty Re: Fin Ellieth Mlar&Tyrkys

  Odoslať pre Diennsia za 23.10.14 17:51

  Ahoj. Tak ťa u nás Vitám a poslúchaj svoj osud!:

  Bola by som veľmi rada, keby si do histótrie dal ako sa trebars naučil Fin zaobchádzať s dýkou a ako jazdiť na koni. Tiež aj to počítanie a čítanie, potom to bude fajn a môžeš začať hrať. Wink


  _________________
  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys 2803rr
  #F49933 - Sayanë
  #FFCC33 - Diennsia
  #FFCC66 - Spolu
  Fin
  Fin
  Slobodný Jazdec

  Počet príspevkov : 31
  Join date : 21.10.2014

  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys Empty Re: Fin Ellieth Mlar&Tyrkys

  Odoslať pre Fin za 23.10.14 18:03

  Taky zdravím,
  ta dýka už tam byla, ale ještě trošku jsem to rozepsala. Přidala jsem i psaní a všechno jsem zapsala do historie Wink
  Diennsia
  Diennsia
  Veliteľ rádu

  Počet príspevkov : 218
  Join date : 11.10.2014
  Age : 18
  Bydlisko : Slovensko :D

  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys Empty Re: Fin Ellieth Mlar&Tyrkys

  Odoslať pre Diennsia za 23.10.14 18:16

  Fajn, môžeš hrať Wink


  _________________
  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys 2803rr
  #F49933 - Sayanë
  #FFCC33 - Diennsia
  #FFCC66 - Spolu
  Diennsia
  Diennsia
  Veliteľ rádu

  Počet príspevkov : 218
  Join date : 11.10.2014
  Age : 18
  Bydlisko : Slovensko :D

  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys Empty Re: Fin Ellieth Mlar&Tyrkys

  Odoslať pre Diennsia za 31.10.14 17:12

  GRATULUJEM


  _________________
  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys 2803rr
  #F49933 - Sayanë
  #FFCC33 - Diennsia
  #FFCC66 - Spolu
  Silencia
  Silencia
  Rádový Jazdec

  Počet príspevkov : 105
  Join date : 19.10.2014

  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys Empty Re: Fin Ellieth Mlar&Tyrkys

  Odoslať pre Silencia za 31.10.14 18:01

  Obrovská gratulace i tady! Smile


  _________________
  !! Jeden z dobře viditelných pramenů Ciiných vlasů se změnil na stříbrnou a podle toho se i leskne a třpytí - podobně jako její gedwëy. !!
  Jezdecká značka je větších rozměrů a tvoří ji několik propletených ornamentů, jejichž konce obtáčejí všechny její prsty na pravé ruce. Tím to ale nekončí. Ornamenty zasahují i na její zápěstí a jejich konečky jsou vidět i na hřbetu ruky. Občas se zaleskne temně modrou barvou.
  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys Lw9zh73orkuqb18d2uaa
  NEÖS #0033FF
  SILENCIA #CCFFFF
  Fin
  Fin
  Slobodný Jazdec

  Počet príspevkov : 31
  Join date : 21.10.2014

  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys Empty Re: Fin Ellieth Mlar&Tyrkys

  Odoslať pre Fin za 31.10.14 18:09

  Děkuju, Tyrkys je boží :3
  Miciäle
  Miciäle
  Eldunarí

  Počet príspevkov : 32
  Join date : 30.10.2014
  Age : 18

  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys Empty Re: Fin Ellieth Mlar&Tyrkys

  Odoslať pre Miciäle za 31.10.14 18:13

  Tiež gratulácia. 
  Tyrkysová 4ever. Samozrejme, že je Tyrkys boží.
  Aläes
  Aläes
  Rádový Jazdec

  Počet príspevkov : 130
  Join date : 15.10.2014
  Age : 18
  Bydlisko : Slovensko-Ždiar

  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys Empty Re: Fin Ellieth Mlar&Tyrkys

  Odoslať pre Aläes za 01.11.14 10:39

  Jú, gratulujem, hodíte sa k sebe :3


  _________________
  Aläes #006600
  Ananelis #009933

  Sponsored content

  Fin Ellieth Mlar&Tyrkys Empty Re: Fin Ellieth Mlar&Tyrkys

  Odoslať pre Sponsored content


   Práve je 05.08.20 19:08